top of page
bg_testimonis.png

ממליצים

יש אנשים שממליצים על מסעדות, יש אנשים שממליצים על סדרות. האנשים הבאים בחרו להמליץ עלינו. לכל אלה ולעוד רבים אחרים, שמורה הערכתנו הגדולה.

quote.png
shlomi p.png

"מנהלת הליגה עובדת עם חברת ארט אפ מאז תחילת דרכה, יחד עם החברה עברנו מנוכחות דיגיטלית לא קיימת למקום שבו אנו נמצאים היום, עם אתר אינטרנט שעבר מספר גלגולים ועשרות מערכות טכנולוגיות מעוצבות אחרות המחזיקות את מסד הנתונים של הכדורסל הישראלי לדורותיו. היתרונות לעבוד עם ארט אפ מתבטאים בזמינות גבוהה, אחריות מלאה על כל השירותים אותם היא נותנת, מקצועיות, יחס אישי, אמינות והגינות. ההבנה של ארט אפ בענף בו אנו עוסקים נותנת לנו שקט וחוסכת זמן רב בביצוע המשימות המאתגרות שלנו"

 

 
שלומי פרי, מנכ"ל מנהלת הליגה בכדורסל
quote.png
yossi_.png

אחרי שנים רבות של עבודה משותפת, אין לי ספק שב- Art up עובדים אנשים מקצוענים, מאורגנים, יצירתיים ובעלי תודעת שירות גבוהה.
יש הרבה חברות פיתוח, אבל יש מעט חברות שמלוות אותך לאורך זמן, יודעות להכיל את הרצונות הרבים ויודעות להמשיך ולטפל בדברים באותו רצון ומרץ שהיו בתחילת הדרך.

 

 
יוסי ישראל, מנהל מחלקות שיווק ודיגיטל, מיטב דש
quote.png
poznansky.png

חברת ART-UP הקימה עבור מרכז הספורט הלאומי תל אביב אתר אינטרנט בשנת 2015. מאז ועד היום זכינו לשירות אדיב, מקצועי ומהיר בכל בקשה ובכל פניה. חשוב להדגיש כי הזמינות היתה גבוהה והבקשות תמיד טופלו במקצועיות ובמהירות ללא פשרות. אנו שמחים כי בחרנו להתקשר עמם ושמחים להמליץ גם לאחרים. כן ירבו כמותם.

 

 
ירון פוזננסקי, סמנכ"ל מרכז הספורט הלאומי תל אביב
quote.png
nitzan.png

"אנחנו במכבי ת"א עובדים עם חברת ארט אפ מעל 15 שנים, המקצועיות שלהם, הזמינות, האחריות והאדיבות הם בראש סדר העדיפויות של החברה. מעבר לשירות המיידי והמוצלח שלהם, הידע שספגנו מהם לאורך השנים גרם לנו לתת להם יד חופשית ולהתייעץ איתם בכל נושא בעולם הפיתוח והעיצוב, את המקום בו נמצאת מכבי ת"א בעולם הדיגיטלי היום ניתן לזקוף לעבודה המשותפת שלנו עם ארט אפ . אנו מצפים לעבוד עם ארט אפ לעוד שנים ארוכות של שותפות מקצועית איכותית"

ניצן פררו, מנהל שיווק וגיים דיי, מכבי ת"א בכדורסל
quote.png
vik.png

צוות חם ומכיל ליווה אותי מקצועית ואישית בכל צעד, קידם אותי ובנה לי אתר אשר משקף את מי שאני, תוך כדי דגש על המקצועיות שלי. האתר נלמד 

בתיכון כחלק מעבודתי כמרצה לתקשורת ושימש כתכנים מקצועיים לטובת מורות לספורט בהכנה לבגרות. אני מודה לצוות על כך שבכל בעיה עמדו לצידי ועל השעות הנוספות שהשקיעו בי. האתר קידם אותי מעבר לעולם הכדורגל.

ויק דסה, בעלת סטודיו ויק, מטפלת בשיקום ספורטאים

quote.png
minhala_(1).png

ארט אפ ליוו אותנו בתהליך הקמת אתר לחברה. החל משלב האפיון, העיצוב וכלה בפיתוח. בזכות הצוות המקצועי והמנוסה אנחנו נהנים מפידבק חיובי מלקוחות. 

בנוסף אציין לטובה את הזמינות, פתיחות אנושיות ומקצועיות של הצוות.

נטלי עדי, מנהלת אדמיניסטרציה, חברת ינון הנדסה

quote.png
ferb.png

עבדתי עם ארט-אפ במשך עשור בתפקידיי כמנהל שיווק בקסם וכסמנכ"ל שיווק באקסלנס. במהלך השני נהנתי משרות מקצועי ומצויין הן בתחום התוכן, והן בתחום הפיתוח והעיצוב. לאורך השנים הטמענו CRM ייעודי לבית השקעות, מחשבונים, מערכת אסמכתאות, אוטומציה של חומרים שיווקים ועוד. ממליץ בחום.

אופיר פרבר, מנהל מערך הפרסום והדיגיטל, גולדפינגר תקשורת

quote.png
shlomi_d.png

אחת התגובות הראשונות, שאני מקבל ממתעניינים שמגיעים לוורקפלוס, דרך האתר שארט אפ בנו לנו, זה שמעבר לעובדה שהאתר מעוצב מאוד יפה ובצורה מקצועית, הוא פשוט מצליח להעביר לגולשים את החוויה של מתחם העבודה, עוד הרבה לפני שהם הגיעו למתחם. וזו הצלחה גדולה, מבחינה שיווקית. 

לזכותו של דובי היקר יאמר, שכבר בישיבה הראשונה, בשלב האפיון, שאל את השאלות הנכונות ועם הרבה ניסיון וידע, יצר לנו יחד עם הצוות, אתר מופלא, שמייצר זרם קבוע של מתעניינים מדי חודש. נהניתי מכל רגע בעבודה עם ארט אפ, תודה רבה גם ללירן, אופיר וכל הצוות, אתם אנשים שפשוט כייף לעבוד איתם.

שלומי דהן, מנהל השיווק והתפעול של מתחם וורקפלוס

רגע, יש עוד כמה, ואפילו מחו"ל: 

rec2.png
rec3.png
rec1.png
rec4.png
orange_circle.png

בואו נדבר על הפרוייקט שלכם

bottom of page