בניית אתרים
כחברה מנוסה לבניית אתרים נפתח עבורכם אתר מקצועי, אפקטיבי וברמה גבוהה

האינטרנט שינה את העולם של כולנו והיום כמעט ולא ניתן למצוא עסק אשר לא מתהדר באתר אינטרנט משלו. בניית אתר אינטרנט היא אחד הצעדים הראשונים והחשובים ביותר שיש לעשות ואנחנו בארט אפ נשמח להיות הבחירה שלכם. משנת 2003 צברנו שנות נסיון רבות בבניית אתרים, החל מהשלבים הראשונים של הגרפיקה, דרך שלבי הפיתוח החשובים ועד שלב השיווק וההשקה של האתר.

כחברה מנוסה לבניית אתרים, אנו בונים אתרים בכל השפות ובכל מסדי הנתונים, לכל הדפדפנים ולכל מערכות ההפעלה. והכי חשוב - אנו מבצעים את כל הדברים לפי צרכי הלקוח אך לא שוכחים לתת את האקסטרה נסיון שצברנו כדי להפוך את הפרוייקט לייחודי ומרשים.

שלב פיתוח האתר הוא השלב הקריטי והגדול ביותר בפרוייקט. הוא יגיע מיד לאחר העבודה הגרפית ויבוצע לפי אפיון מדויק שיקבע ביחד איתנו. אנו נעבור על הצרכים של הלקוח ונבנה ביחד איתו את אתר האינטרנט שישרת את מטרותיו של העסק ושל מנהליו. 

תהליך בניית האתר איתנו משלב ייעוץ וליווי צמוד לכל אורך פרויקט הקמת האתר. ניסיוננו בתחום בניית האתרים מאפשר לנו להבין את הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר ולהתאימם לאתר הדרוש. אנחנו נלווה אתכם בכל שלב בפרויקט, החל מאפיון האתר ובניית הקונספט העיצובי ועד להדרכה מקיפה על האתר, השימוש בו ובמערכת הניהול, הזנת התכנים, קידום האתר ואחסונו ברשת. 

 

 לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון 03-9503355 או במייל marketing@art-up.co.ilלהלן מספר דוגמאות לאתרים שבנינו:


seperator seperator

כתובת למשלוח מכתבים: ת.ד 9385 תל אביב


טלפון/פקס: 03-9503355


info@art-up.co.il :דוא"ל


www.art-up.co.il בע"מ Art-Up כל הזכויות שמורות ל ©