אתר תדמית ככלי שיווק מרכזי לעסקים

לכם כבר יש אתר לעסק? למי שעדיין אין אתר כזה, סמנכ"ל השיווק של ארט-אפ לירן קציר, יספר לכם על כמה דברים שכדאי לכם לקחת בחשבון כדי לעזור לעסק שלכם להצליח.

אתר תדמית (image website) הינו אחד הכלים השיווקיים החשובים ביותר לכל עסק, קטן או גדול. אתר תדמית הוא אם תרצו, איש שיווק וירטואלי. כזה שעובד עבור העסק שלך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה. אותו אתר תדמית מהווה את הנוכחות שלך ברשת כי הרי לא צריך מחקרים עתירי ממון כדי להבין שרוב החיפושים אחרי עסקים מתבצעים כיום באינטרנט. בשורה התחתונה - עסק שלא נמצא ברשת האינטרנט מאבד נקודות יקרות.

כל חברה לבניית אתרים יודעת שאתר תדמית טוב צריך לכלול את כל המידע הדרוש לגולש להבין את מהות העסק, תחום העיסוק שלו, המוצרים או השירותים אותם הוא מציע וחשוב מכל יאפשר יצירת קשר נוחה העסק וזהו למעשה אחד הדברים החשובים ביותר עבור כל עסק באשר הוא. 


בשורה התחתונה, אתר אינטרנט צריך לעבוד בשביל העסק שלך ולא להפך. מטרת האתר היא להפוך את הגולשים ללקוחות מכיוון שאתר אינטרנט טוב צריך להכניס כסף ולא רק לעלות כסף!

לעיצוב האתר יש חשיבות רבה וממש כמו חלון ראווה בחנות, חלון ראווה מזמין הוא כזה שיגרום לאנשים או במקרה שלנו- לגולשים, להיכנס אליו. עיצוב שייראה מיושן או חובבני עלול להשליך על דעתו הגולש האובייקטיבי שמחפש להשוות בין עסקים דומים ובאינטרנט אתם יודעים, הדבר הכי קל לעשות הוא ללחוץ על האיקס האדום בחלק העליון של הדפדפן. כל עסק שמכבד את עצמו לא יכול להרשות לעצמו להתפשר בנושא עיצוב האתר וגם כאן חל הכלל הידוע בפגישות עסקים, ראיונות עבודה ודייטים - אין הזדמנות שנייה להשאיר רושם ראשוני.

 

לדוגמאות לאתרי תדמית לחץ כאן© כל הזכויות שמורות לארט-אפ בע"מ


seperator seperator

כתובת למשלוח מכתבים: ת.ד 9385 תל אביב


טלפון/פקס: 03-9503355


info@art-up.co.il :דוא"ל


www.art-up.co.il בע"מ Art-Up כל הזכויות שמורות ל ©