10 טיפים מארט אפ לשיפור אתר האינטרנט שלך

במאמר זה אנו מציגים 10 דרכים פשוטות וקלות שיסייעו לך לשפר את אתר האינטרנט שלך. ארט-אפ, חברה לבניית אתרים, מציעה מידע חינם לקידום ועיצוב אתרים אונליין.

הנה עשר דרכים קלות ומהירות שיסייעו לך לשפר את אתר אינטרנט שלך. כחברה לבניית אתרים עם ניסיון של שנים וידע רחב, ארט-אפ שמחה לספק ללקוחותיה מידע חינם בנוגע לעיצוב אתרי אינטרנט, הקמתם וקידומם במנועי החיפוש השונים. אין צורך להיות מומחה מחשבים או מתכנת – מדובר בכמה צעדים קלים שיהפכו את האתר שלך לטוב בהרבה.


1. עדכונים שוטפים. אתרי אינטרנט שמתעדכנים בצורה שוטפת מקבלים יותר תשומת לב ממנועי חיפוש וממבקרים ונתפסים כמקצועיים ואמינים יותר. ודאו שאתר מעלים מידע עדכני, רלוונטי ותורם לאתר האינטרנט שלכם ועשו זאת לעיתים קרובות.

2. תכנים רבותיי, תכנים. כל חברה לבניית אתרים תגיד לכם שבמציאות התחרותית של ימינו, תוכן הוא קו המשווה בין אתרי אינטרנט גרועים לטובים. אל תסתפקו בתמונות וקבצי פלאש מרשימים. הוסיפו תכנים כתובים בתחום בו אתם מתמחים ואם אפשר, דאגו לכך שיעניינו את הקוראים ויסייעו להם.

3. עיצוב מחדש. אתר שאינו מגיע לתוצאות הרצויות, צריך רענון. במסגרת עבודתנו בארט-אפ ראינו מקרים רבים בהם שיפורים ויזואליים וטכניים באתר ישן קידמו אותו משמעותית והובילו לשינוי אמיתי. במקרים של אתרים מיושנים או שנבנו בצורה לא טובה, חברה לבניית אתרים שיודעת מה היא עושה יכולה לעשות נפלאות.

4. קוד נקי. רוב האנשים שמקימים אתר אינטרנט אינם מתכנתים בעצמם את האתר וסומכים על חברות לעיצוב אתרים וחברות לבניית אתרים שיעשו בשבילם את העבודה. אבל, כתיבה לא נכונה של קוד או תכנות מורכב מדי ולא "נקי" יכול לגרום לבעיות אמיתיות באתר שלך. אם אתה חושד שזאת יכולה להיות הבעיה פנה לחברה לבניית אתרים שתבדוק ובמידת הצורך תשפר את הפלטפורמה הקיימת שלך. זה עלול לעלות כסף, אבל לטווח הארוך תחסוך לעצמך לא מעט.

5. בניית קישורים נכונים. לקישורים פנימים, כמו גם חיצוניים באתרי אינטרנט יש חשיבות רבה לאופן בו המשתמש יוכל לעבור בין הדפים השונים ועל מתן ערך לדפים ספציפיים על ידי מנועי החיפוש. קישורים נכונים שיאפשרו למשתמש לעבור בקלות בכל חלקי האתר שלך יועילו מאוד להצלחת אונליין. בקש מהחברה לבניית אתרים שאיתה אתה עובד ליצור עבורך ממשק להזנת לינקים שתוכל לתפעל בעצמך בקלות.

6. עיצוב ויזואלי. אמנם נשמע בנאלי, אבל חשוב לזכור שמראה "נכון" הוא כזה שמתייחס ישירות למוצר שלך ומשאיר רושם על המבקרים. חברה לעיצוב אתרים עם מעצב בית מיומן תוכל לייצר עבורך מראה שלא יתמזג באלפי אתרים אחרים ויוותר בזכרון לזמן רב.

7. אל תעמיס. אמנם מפתה לדחוף עשרות תמונות, באנרים וכתובות מרצדות על דף הבית שלך, אולם מחקרי שיווק רבים מוכיחים שעומס יתר על הדף פוגע בהחלט במוכנות של הלקוחות שלך לקנות. חשוב לאפשר ללקוח פוטנציאלי להגיע לעגלת הקניות בקלות, אולם שלושה באנרים מהבהבים שאומרים "לחץ כאן!" ר קיגרמו לאתר שלך להראות לא רציני ולעיתים ירגיזו מבקרים כל כך עד שהם יעזבו את האתר.

8. בנה את אתר האינטרנט בצורה "נכונה". הכוונה כאן היא לאו דווקא לקוד, אלא לבניית אתר אינטרנט כך שכל השדות הרלוונטיים יהיו מלאים כראוי, שהכותרות יקראו בשמות הנכונים ושהטקסטים יראו טוב בכל הבראוזרים השונים. לא מבין מילה ממה שאמרנו? אולי כדאי שתפנה לחברה מקצועית שתעשה עבורך את העבודה.

9. מפות אתר. אמנם זה נשמע כמעט זניח, אולם יצירת מפות אתר מסודרות – גם כאלה שמיועדות עבור המשתמשים וגם אלה שמיועדות למנועי החיפוש, היא דרך קלה לשפר את אתר האינטרנט שלך במינימום מאמץ.

10. תן ללקוח את מה שהוא רוצה. שימוש בתוכנות חינמיות כמו "גוגל אנליטיקס" יאפשרו לך לזהות ביתר קלות מה המבקרים באתר אוהבים ומה פחות. ראה איזה דפים מעניינים יותר את המשתמש הממוצע, שפר דפים שלא עונים להגדרה ובקלות יחסית תוכך לקדם את האתר שלך מבינוני למצליח. אם אתה לא רוצה להתעסק בסטטיסטיקות בעצמך, ודא שבחרת בחברה לבניית אתרים שיודעת איך להפיק עבורך את המידע הרלוונטי או יותר טוב: ללמד אותך איך לפרש ואתו בכוחות עצמך. לפרטים נוספים צרו קשר באמצעות טלפון 03-9503355 או באמצעות דוא"ל info@art-up.co.il  

© כל הזכויות שמורות לארט-אפ בע"מ

 

seperator seperator

כתובת למשלוח מכתבים: ת.ד 9385 תל אביב


טלפון/פקס: 03-9503355


info@art-up.co.il :דוא"ל


www.art-up.co.il בע"מ Art-Up כל הזכויות שמורות ל ©