בניית אתרים ומנועי חיפוש

למדו על בניית אתרים שיתאימו לדרישות מנועי חיפוש כמו גוגל או בינג. ארט-אפ, חברה לעיצוב אתרים, מגלה לכם את הסודות לקידום אתר האינטרנט שלכם.

בניית אתרים שיצליחו במנועי חיפוש על פי ארט-אפ, חברה לעיצוב אתרים.

כל חברה לעיצוב אתרים תגיד לכם שחלק בלתי נפרד מבניית אתרים היום היא התאמתם לדרישות מנועי חיפוש. כולם רוצים להצליח בגוגל או ב"בינג" וכל חברה שמוכרת מוצרים אונליין יודעת שכישלון בקבלת דירוג גבוה משמעו שאתה לא קיים. ישנם אינספור תאוריות מבוססות יותר או פחות על הקמת אתר אינטרנט שיהיה "ידידותי" לדרישות של גוגל, וחלקן הן לא יותר מספקולציות מעורפלות. עם זאת, ישנם כמה כללים מנחים שיהפכו כל אתר לקצת יותר מותאם למנועי חיפוש ויכולים להיות מאוד משמעותיים עבורכם לטווח הרחוק.

1. שמרו על דיוק טכני. כל מנועי החיפוש אוהבים אתרים שבנויים "נכון" ושכל הדברים שצריכים להופיע בהם אכן מופיעים. דוגמא קלאסית אחת הן ה"מטות" - שדות שמתארים את האתר שלכם עבור תוצאות מנועי החיפוש. חברה לבניית אתרים כמו ארט-אפ תוודא שתהיו מודעים לכל הנושאים הטכניים הללו ובכן תהיו בנקודת פתיחה טובה יותר ביחס לאתרים פחות מקצועיים.

2. קוד אתר "נקי". כל חובבן היום מייצר אתרי אינטרנט חינמים ומציע אותם לכל דורש ברשת, אבל לא כל חברה לעיצוב אתרים מגיעה עם נסיון תכנותי שיאפשר לה לייצר אתר אינטרנט ברמה גבוהה. ישנן הוכחות לכך שאתרים בעלי קוד "נקי" ומסודר מקבלים עדיפות בגוגל, ולכן הימנעו מלהשען על חובבנים ופנו לאנשי מקצוע.

3. בניית אתרים יפים אך פשוטים. תחכום יתר ללא ספק אינו פופולארי בקידום במנועי חיפוש. העמסת יתר בפלאש ומדיות מורכבות יהפכו את האתר שלכם לאיטי ולפחות אהוב בגוגל. חברה לבניית אתרים וחברה לעיצוב אתרים שיודעת מה היא עושה תשלב עבורכם מראה אסטתי ואת דרישות מנועי החיפוש.

4. שילוב מילות חיפוש בטקסט שלכם. שילוב ביטויים פופולאריים שלקוחות פוטנציאליים "מחפשים" בגוגל ללא ספק יסייע לאתר האינטרנט שלכם. חברות לבניית אתרים עם עדי ויכולת, יספקו לכם מנגנוני הזנת טקסט שיאפשרו לכם לעדכן בקלות את התכנים באתר ולשפר את הטקסטים שלכם במינימום מאמץ.

5. לינקים תמיד עוזרים. זה אמנם לא שייך לתחום של חברה לבניית אתרים, אלא יותר לתחום קידום אתרים, אבל חשוב שתדעו שכל לינק שמוביל לאתר שלכם מאתר אחר יכול לתרום לדירוג אתר האינטרנט שלכם בגוגל. לכן, נסו לפרסם בפורומים, לקנות באנרים מאתרים נחשבים אחרים ולשתול לינקים שיביאו אל האתר שלכם גם תנועה וגם תשומת לב חיובית ממנועי חיפוש.

6. התנהגות לקוחות משפיעה על הצלחת אתר אינטרנט. חשוב שאנשים שמגיעים לאתר האינטרנט שלכם יאהבו את מה שהם רואים. גוגל יכול לעקוב אחרי התנהגות לקוחות ולראות אם הם הגיעו לאתר שלכם ובילו בו זמן כשהם עוברים בין דפים שונים או, לחילופין, הציצו בו שתי שניות ומיד יצאו ממנו באי שביעות רצון. חברה לבניית אתרים עם מודעות לנקודות האלה תקים עבורכם אתר שיגרום ללקוחות לרצות להישאר וכזה שיאפשר להם לגלוש בקלות מדף לדף.

7. המנעו מנסיונות "לתחמן" את מנועי החיפוש. אנחנו בארט-אפ יודעים היטב לא לנסות לגבור על מנועי החיפוש בכל מיני תחמונים זולים. דברים כמו כתיבת טקסטים בפונט זעיר, צביעת טקסט בצבע לבן כדי לשתול מילות חיפוש ועוד כל מיני טכניקות מלוכלכות רק יגרמו לאתר האינטרנט שלכם לנחות מהר ברשימות שחורות וימנעו ממנו להופיע גבוהה במנועי חיפוש.

8. ס-ב-ל-נ-ו-ת!!! קל מאוד לחברה לבניית אתרים להבטיח לכם שתופיעו בגוגל בדף הראשון מהר מאוד, אבל "מהר מאוד" במונחים של גוגל יכול להימשך חודשים ועבור אתרים מסוימים אפילו שנים. נסו לזכור שלכל אתר חדש יש זמן שבו גוגל מגיע לבחון אותו ולשקול אותו מול אינספור האתרים האחרים שקיימים כבר ברשת ושעד שלא תוכיחו נסיון ותצברו גיל (אתרים צעירים לרוב מקבלים הרבה פחות קרדיט), אתם לא יכולים לצפות להתחרות עם אתרים ותיקים ומנוסים יותר.

9. אל תאמינו לכל מקדם אתרים. כפי שציינו כבר, קידום אתרים מבוסס בחלקו הגדול על ספקולציות וניחושים שעובדים חלק מהזמן עבור חלק מהאנשים ורוב הזמן עבור מישהו אי שם. לפני שאתם רצים לשלם הון לחברה לקידום אתרים, קחו נשימה וקראו כמה מאמרים פשוטים על הנושא. מקדמי אתרים ידועים כרטוריקנים מעולים, אבל אל תאמינו לכל אחד. אם תפנו לחברה לבניית אתרים מנוסה ותקימו אתר אינטרנט בצורה הנכונה תשימו את עצמכם בעמדת פתיחה טובה מיידית ובלי הוצאות נילוות.


© כל הזכויות שמורות לארט-אפ בע"מ


seperator seperator

כתובת למשלוח מכתבים: ת.ד 9385 תל אביב


טלפון/פקס: 03-9503355


info@art-up.co.il :דוא"ל


www.art-up.co.il בע"מ Art-Up כל הזכויות שמורות ל ©