חברה לבניית אתרים ארט אפ – סוגי אתרי אינטרנט שונים

ארט אפ, חברה לעיצוב אתרים, מציעה ללקוחותיה אתרי אינטרנט מותאמים אישית בגדלים ובטווח מחירים שונה. למד אילו אתרי אינטרנט שונים קיימים ואיזה מתאים עבורך.

תחת הכותרת "אתר אינטרנט" מופיע מגוון רחב של אתרי אינטרנט בטווח עצום של מורכות ועלויות. כחברה לבניית אתרים ארט אפ מחויבת להציע לקהל לקוחותיה אתרים שיהיו לא רק מהימנים ומיוחדים אלא גם מותאמים לצרכים הייחודיים של כל בית עסק. אנחנו מאמינים בפיתוח אתר שיעניק מענה אופטימאלי לכל צרכיו של בית העסק ובאותו הזמן יותאם לעלויות ולזמן הפיתוח שאתם מסוגלים להשקיע.

לא נפרט כאן את כל אינספור האפשרויות שאנחנו מציעים. חברה לבניית אתרים עם ניסיון מסוגלת לפתח מוצרים מוגמרים עבור כל דרישה ובשורה התחתונה אין פרויקט שהוא בלתי אפשרי. הכול שאלה של עלות וזמן. עם זאת, בדף זה נרצה לסקור עבורכם את שלושת סוגי אתרי האינטרנט הנפוצים ביותר: הקטן (ארט-אפ לייט) , הבינוני (ארט אפ בעיצוב אישי) והגדול (ארט אפ בפיתוח ייחודי). שלושת הסוגים הללו כמובן נחלקים לתת-קטגוריות רבות וניתנים להוצאה לפועל בדרכים מגוונות וכחברה לעיצוב אתרים נוכל לספק לכם פתרון אידיאלי לכל דרישה.

 

הפתרון המהיר של חברה לבניית אתרים: ארט אפ לייט
 

ארט אפ לייט הוא הפתרון האידיאלי עבור לקוחות שמעוניינים בהקמת אתר אינטרנט קטן יחסית, זול ובזמן פיתוח מינימאלי. מדובר במוצר ייחודי שלא מוצה על ידי כל חברה לבניית אתרים, והוא פותח תחום חדש של אפשרויות עבור לקוחות שמחפשים פתרון מיידי וחסכוני.

ארט אפ לייט מאפשר לבתי עסק קטנים לבנות במאמץ מינימאלי אמצעי שיווקי יעיל שיקדם מוצרים או תדמית מסוימת ויהפוך אותם למוכרים יותר ונגישים יותר לקהל הלקוחות המודרני. כמו כל פתרון מהיר, ארט-אפ לייט מוגבל אמנם מעט מבחינת פיתוחי אונליין ואינו מאפשר שימוש באפליקציות מורכבות. מצד שני, עבור חלק גדול מבתי העסק הישראלים, אין כל צורך במערכות טכנולוגיות מתוחכמות וארט אפ לייט יכול להוות עבורם את התשובה המושלמת תוך חסכון עצום בזמן ובמשאבים.

 

אתר האינטרנט הפופולארי ביותר: ארט אפ בעיצוב אישי
 

לבתי עסק בינוניים שמחפשים אתר אינטרנט ייחודי שיפותח ספציפית עבורם, ארט אפ בעיצוב אישי הוא הפתרון הפופולארי ביותר. כמעט כל חברה לבניית אתרים מקימה בעיקר אתרי אינטרנט מהסוג הזה, מאחר והם מספקים פתרון יעיל עבור חנויות, בתי עסק ואנשים פרטיים המעוניינים לקדם רעיון, מוצר או תדמית באמצעות האינטרנט. עיצוב אתרי אינטרנט בסדר גודל כזה דורש פיתוח ייחודי שיענה בצורה אפקטיבית על צרכי הלקוח. צוות השיווק שלנו ישב עם נציגי החברה לביסוס תפיסה שיווקית מותאמת אישית ויציע פתרונות עיצוביים ותכנותיים מעשיים שיותאמו לכל דרישה.

כחברה לעיצוב אתרים גילינו שאתרי אינטרנט כאלה מהווים פתרון אידיאלי למציעי שירותים (עורכי דין, רופאים, צלמים ועוד) ולחנויות שמעוניינות לפנות לקהל יעד מכוון עם מספר קבוע של מוצרים. אתר אינטרנט בעיצוב אישי גם מהווה "כרטיס ביקור" אונליין שיקדם את התדמית של בית העסק שלכם מסביב לשעון ויקבע אותה בתודעה של קהל לקוחות רחב יותר מאי פעם.

 

ארט אפ בפיתוח ייחודי – הפתרון האקסקלוסיבי של חברה לבניית אתרים
 

בתי עסק גדולים שזקוקים למערכות מכוונות ייחודיות בוחרים לרוב באתר אינטרנט בפיתוח ייחודי – הפתרון האקסקלוסיבי והמורכב ביותר שארט אפ מציעה. חשוב להדגיש כי לא מדובר בפתרון שמתאים לכל אחד. אתר אינטרנט בסדר גודל כזה דורש יותר זמן פיתוח וללא ספק, יותר השקעה כספית מפרויקטים בהיקף מצומצם יותר, אך הם גם מספקים בסופו של דבר מענה מושלם לכל דרישה, צורך ואתגר.

אם יש לך מגוון עצום של מוצרים אותם אתה מעוניין לקדם אונליין או אם אתה מחפש מערכות מקוונות מורכבות שדורשות עבודת תכנות רבה, ארט אפ בפיתוח ייחודי הוא הפתרון האידיאלי עבורך, במידה ואתה לא מעוניין להתפשר. במקרים מסוימים חברה לעיצוב אתרים או חברה לבניית אתרים תציע לך פיתוח אקסקלוסיבי כזה במסגרת אתר בינוני, אבל עליך לזכור שאין קיצורי דרך בעולם המכוון ושניסיון "לדחוס" אתר מורכב למסגרת של אתר בינוני תוביל לטווח הארוך לבעיות טכניות ואפילו לקריסה מוחלטת ותכופה של אתר האינטרנט שלך.

 

איזה אתר אינטרנט מתאים לך? תן לארט אפ להמליץ
 

כחברה לבניית אתרים עם שנים של ניסיון, אנחנו בארט אפ יודעים היטב שאין תשובה אחת שמתאימה עבור כולם. ארט אפ לייט מהווה פיתרון נהדר ויעיל עבור חלק מהלקוחות שלנו, שעה שאחרים זקוקים לארט אפ בעיצוב אישי וחברות בעלות צרכים מורכבים יותר בוחרות בארט אפ בפיתוח ייחודי.

כשתבחר בארט אפ כחברה לעיצוב אתרים אנחנו נוכל להמליץ לך על אתר האינטרנט האידיאלי ולהכווין אותך מבחינת היקף פרויקט וכמובן גם עלויות. חשוב שתדע לסמוך על הידע והמומחיות של יועצי השיווק שלנו, וכמובן שנוכל לבוא לקראתך ולהציע פתרונות ביניים בכל מקרה של דרישות ותנאים מיוחדים.

מבולבל מכל האפשרויות? אנחנו מבטיחים לך שברגע בו תבחר בארט אפ, נלווה אותך בכל שלב של ההתלבטויות, נספק לך המלצות ונעניק לך את כל התמיכה והידע שלהם אתה זקוק על מנת לקבל החלטה.צור עמנו קשר ותן לנו להוכיח לך שאנחנו החברה לבניית אתרים שיכולה לבנות עבורך את אתר האינטרנט האידיאלי בתקציב הנכון.  


© כל הזכויות שמורות לארט-אפ בע"מ

seperator seperator

כתובת למשלוח מכתבים: ת.ד 9385 תל אביב


טלפון/פקס: 03-9503355


info@art-up.co.il :דוא"ל


www.art-up.co.il בע"מ Art-Up כל הזכויות שמורות ל ©