הצצה לכמה מאתרי האינטרנט האחרונים שהקמנו

הכירו את הפרויקטים האחרונים של ארט-אפ – חברה לעיצוב אתרים עם ניסיון מוכח. כאן נציג כמה מאתרי האינטרנט שלנו ונוכיח שאנחנו החברה לבניית אתרים עבורכם.

למדו להכיר כמה מאתרי האינטרנט של ארט-אפ, חברה לעיצוב אתרים שמגיעה עם ניסיון מוכח והצלחות מתועדות. כחברה לבניית אתרים עם שנים ארוכות של ידע מקצועי בתחום, זכינו להתעסק במגוון רחב של אתרים מסחריים, תדמיתיים ופרטיים כשכל אחד מהם מגיע עם דרישות ספציפיות ואתגרים משלו. בעמוד זה נסקור בקצרה כמה מהפרויקטים העדכניים שלנו ונספר לכם מעט על מה מיחד כל אתר ואתר.

חברה לבניית אתרים צריכה להישאר מגוונת, והנה ההוכחות - בארט-אפ אנחנו מאמינים שחברה לבניית אתרים צריכה להיות מסוגלת לבנות עבור כל לקוח אתר אינטרנט ייחודי, מותאם אישית וכזה שנחקק בזיכרון. אנחנו שואפים לשלב בין עיצוב עכשווי לקלאסי ולספק ללקוחות שלנו פלטפורמה טכנולוגית מתקדמת שתשרת אותם שנים ארוכות. הציצו בכמה מאתרי האינטרנט האחרונים שבנינו עבור לקוחות שונים ואנחנו בטוחים שתגיעו למסקנה שאנחנו החברה לבניית אתרים שמתאימה בדיוק עבורכם.  


1. מועדון הכדורסל מכבי אלקטרה תל אביב
– חנות מוצרים משודרגת 

אין צורך להציג את מכבי אלקטרה תל אביב. כחברה לעיצוב אתרים אנחנו גאים לעבוד עם אחד ממועדוני הכדורסל המצליחים ביותר באירופה ולסייע לו להציב את עצמו בשורה הראשונה גם בכל מה שקשור באינטרנט. חנות המוצרים החדשה כוללת את המיטב שבמיטב הטכנולוגיות שקיימות כיום והיא משלבת עיצוב שנחקק בזיכרון, יעילות שיווקית וחווית קנייה אידיאלית עבור כל לקוח.


2יהלומים לנצח – האתר המחודש 

יהלומים הם מוצר נהדר, נחשק ולעיתים גם סמל סטאטוס והם חלום עיצובי עבור כל חברה לבניית אתרים. האתר משלב עיצוב קלאסי עם תחושה של מודרניות וכמו היהלומים שהוא מציע, אתר האינטרנט הזה הוא בלתי נשכח.
 

3. נוסטרו
 

חברה לעיצוב אתרים כמו ארט-אפ נהנית תמיד מאתגרים והאתר הזה היווה חוויה מרגשת ומאתגרת עבור המתכנתים שלנו, קל וחומר כשמדובר באתר העוסק בשוק ההון. עיצוב הלוגו לאתר האינטרנט הזה דרש תכנון מורכב מצוותי העיצוב והשיווק, והקמת כל המערכות הטכנולוגיות המורכבות והחדשניות שבו דרשו שעות רבות של תכנון יסודי ועבודה מאומצת. מתוכנות הפלאש המעוצבות אישית ועד למבנה הטכני, כל חלק וחלק זכה לתשומת לב פרטנית. אבל כל המאמץ השתלם. התוצאה היא אתר אינטרנט שכל חברה לבניית אתרים יכולה רק לחלום עליו. תראו בעצמכם.4ICBמרכז לביותרפיה 

לא כל חברה לעיצוב אתרים מסוגלת להתמודד עם פרויקט רב לשוני, אבל לנו בארט-אפ אתר יש שפע ניסיון באתרים בשפות מגוונות. האתר המקצועי הזה הוא תלת-לשוני (רוסית, אנגלית ועברית) והוא משקף מקצועיות, אמינות וקידמה מדעית 5מיניסייט "אולסטאר 2011" עבור מנהלת ליגת העל בכדורסל  

כחברה לעיצוב אתרים אנחנו בארט-אפ מסוגלים גם לייצר מספר בלתי מוגבל של מיניסייטים עבור הלקוחות שלנו, בין אם כדי לקדם אירוע מסוים או מוצר חדש ובין אם כדי להציע ללקוחות עסקה כדאית במיוחד. המיניסייט הזה עוצב עבור אולסטאר 2011 של מנהלת הליגה הישראלית בכדורסל ומאפשר לגולשים לבחור אילו שחקנים הם היו רוצים לראות במשחק החגיגי הזה.


 6. Basket TV 

המותג החדש מטעם מנהלת ליגת העל בכדורסל. לראשונה בישראל ערוץ וידאו לכדורסל נטו עם דגש על ליגת העל, שידורים ישירים, תקצירים, כתבות צבע ואפילו משחקים מאירופה. עיצוב אתר האינטרנט הזה דרש חשיבה חדשנית, מקוריות וגישה שיווקית ייחודית וכפי שתראו בעצמכם – התוצאות מדברות בעד עצמן.7Pro's – להתאמן כמו המקצוענים
 כחברה לבניית אתרים עם רקע עשיר בספורט ניגשנו לאתר האינטרנט הזה עם התלהבות אמיתית. מדובר באתר ייחודי המציע תכניות אימון לספורטאים ע"י מאמני כושר והדגש העיצובי בו היה על יצירת תחושה של אנרגיה, מקצב וכוח.אתרי תדמית בולטים נוספים שלנו:

שמוליק נויפלד- מוזיקאי  www.noifeld.co.il

משרד עו"ד פרויליך פרחי www.frofar.co.il

דיקסי גריל בר www.dixie.co.il

הנציגות הכלכלית של מדינת ניו יורק בישראל www.newyork-israel.org.il

בית ההשקעות סיגמא  www.sigma-pcm.co.il

נועם גלאי – צלם www.noamgalai.com

היכלי הספורט  www.sportpalaces.co.il

 

© כל הזכויות שמורות לארט-אפ בע"מ

seperator seperator

כתובת למשלוח מכתבים: ת.ד 9385 תל אביב


טלפון/פקס: 03-9503355


info@art-up.co.il :דוא"ל


www.art-up.co.il בע"מ Art-Up כל הזכויות שמורות ל ©