חברה לבניית אתרים או חברה לעיצוב אתרים– במה לבחור?

למד מהם ההבדלים בין חברה לעיצוב אתרים וחברה לבניית אתרים, אם בכלל ישנם כאלה. במאמר זה נסביר לך איך לבחור בין חברות אתרי אינטרנט ולמה עליך לשים לב.

במאמר זה נעסוק בשני המונחים הפופולאריים חברה לבניית אתרים וחברה לעיצוב אתרים. האם בכלל קיים הבדל בין שני המונחים הללו ואם כן, מה מפריד בין חברות שמגדירות את עצמן כמעצבות אתרי אינטרנט וחברות שמתמקדות בבנייה? המומחים שלנו בארט-אפ ינסו לעשות סדר בבלגן ולהבהיר אחת ולתמיד איזה איש מקצוע יוכל לספק לך את מה שאתה צריך, בצורה הטובה ביותר.


מהי חברה לבניית אתרים?

חברה שמגדירה את עצמה כחברה לבניית אתרים היא חברה ששמה דגש על תהליך ההרכבה והתכנון הטכני של אתר האינטרנט. אתרים בסופו של דבר אינם שונים משמעותית מבניינים מכוונים המורכבים מקודים ותמונות במקום מלבנים. ממש כמו בניינים, הקמת אתרים דורשת תכנון זהיר שיבטיח את עמידותם לאורך זמן ויספק נוחות למי שעושה בהם שימוש. חברה לבניית אתרים לפיכך תשים דגש על פיתוח טכנולוגי, תעסיק מתכנתים מיומנים ותקפיד שהאתר יבנה בצורה שתאפשר לו לשרוד ולשגשג במנועי החיפוש השונים. המראה עדיין יהווה חלק חשוב, אבל יקבל דגש משני בהשוואה ליעילות טכנולוגית, עמידות ואמינות.

 

מהי חברה לעיצוב אתרים?

המינוח חברה לעיצוב אתרים שם דגש רב יותר על מראה אסתטי ועל פיתוח ויזואלי של אתר האינטרנט. חברות שמתמקדות בפן העיצובי יתמקדו לרוב באופן שבו האתרים מיוצגים מבחינה שיווקית והאופן שבו הם פונים ללקוח. הן יעשו שימוש בתמונות ותוכנות עיצוב מתקדמות, ויציבו את ה"יופי" של האתר מעל לאספקטים הטכניים שלו או לאפקטיביות שלו במנועי החיפוש. כמובן, נוחות שימוש ופעילות יעילה עדיין יקבלו דגש, אבל משני לעומת השאיפה ליצור חוויה ויזואלית חסרת תקדים עבור המבקרים באתר. חברות מן הסוג הזה יעסיקו לרוב מעצבים ואנשים קריאייטיב מחוננים שינסו ליצור אתרים ייחודיים, בלתי נשכחים שיקדמו את הרעיון או המוצר שלכם בצורה האפקטיבית ביותר.

 

האם אפשר למצוא חברה לעיצוב אתרים שהיא גם חברה לבניית אתרים?

כמובן שכן. חברה כמו ארט-אפ למשל מגדירה את עצמה גם כחברה לעיצוב אתרים וגם – באותה נשימה – כחברה לבניית אתרים. נאמנים למחויבות שלנו להצטיין גם במראה האסתטי של אתרי האינטרנט שאנחנו בונים וגם באמינות וביעילות הטכנולוגית שלהם, ארט-אפ מעסיקה גם את המתכנתים הטובים ביורת וגם את המעצבים הטובים ביותר. אנחנו שואפים ליצור עבורכם אתר שיצליח גם להתחרות במנועי החיפוש, גם לספק עבורכם "בניין" בטוח ואמין שישרת אתכם ביעילות וגם חוויה ויזואלית שתגרום ללקוחות שלכם לזכור את האתר ולרצות לשוב אליו שוב ושוב.


אנחנו בארט-אפ מאמינים שאתם לא צריכים לבחור. צוות הפיתוח שלנו יתכנן עבורכם אתר אינטרנט שיאגד בתוכו את כל מה שאתם שואפים אליו מבחינה מקצועית ואת כל מה שאתם יכולים לחלום עליו מבחינת מראה. עבורנו אין שום חשיבות למינוח שתבחרו – חברה לבניית אתרים או חברה לעיצוב אתרים. אנחנו גם בונים, גם מעצבים וגם תומכים בלקוחות שלנו לאורך כל הדרך.


© כל הזכויות שמורות לארט-אפ בע"מ

seperator seperator

כתובת למשלוח מכתבים: ת.ד 9385 תל אביב


טלפון/פקס: 03-9503355


info@art-up.co.il :דוא"ל


www.art-up.co.il בע"מ Art-Up כל הזכויות שמורות ל ©