חברה לבניית אתרים, גוגל ומנועי חיפוש

הבן באיזה אופן חברה לבניית אתרים יכולה לקדם אותך בגוגל ובמנועי החיפוש השונים ולמה חשוב לקחת חברה לעיצוב אתרים עם ניסיון, וכזאת שמבינה בקידום אתרים.

במאמר זה נסקור בצורה תמציתית את הקשר בין חברה לבניית אתרים ומנועי החיפוש השונים באינטרנט. כל בית עסק שפונה לעולם המכוון שואף להופיע בעמוד התוצאות הראשון של גוגל ומאות חברות לקידום אתרים עובדות קשה כדי לשכנע אותך שהן יודעות בדיוק איך לעשות זאת. האם מדובר בלא יותר מפיקציה או בהבטחות שנשענות על ידע מבוסס? ארט-אפ, חברה לבניית אתרים עם שנים של ניסיון בתחום, מנסה להציע תשובה ברורה לשאלה מורכבת זאת. קרא הלאה ואנחנו מקווים שהמידע יסייע לך לבחור בחברה לעיצוב אתרים שתתן לך את מה שאתה צריך. 

 

האם חברה לבניית אתרים יכולה לקדם את אתר האינטרנט שלי למקום הראשון בגוגל?
 

האמת היא שהתשובה לשאלה הזאת מורכבת ביותר, במיוחד מאחר והשאלה עצמה אינה מדויקת. מקום ראשון בגוגל במה? באיזה מונח? לאיזה פרק זמן ובאילו אמצעים? במידה מסוימת, חברה לבניית אתרים שתישבע שהיא יכולה להוביל את האתר שלך למקום הראשון במונחים מסוימים משקרת לך בפנים. אין חוקים קבועים וברורים לאלגוריתמים של גוגל, לפחות לא כאלה המוכרים לקבל הרחב וגם אם כאלה קיימים הם משתנים הלכה למעשה על בסיס שבועי ולעיתים אף יומי. חברות לקידום אתרים שטוענות שהן תמיד משיגות תוצאות, לא אומרות את האמת. הן יציגו בפניכם מספר דוגמאות להצלחות בעיצוב אתרים, אבל לא יספרו לכם על אינספור הכישלונות או על אלפי המונחים שעליהם הן לא מצליחות להופיע במנועי החיפוש.

עם זאת, חברה לבניית אתרים יכולה לעשות הרבה כדי לשפר את סיכויי האתר שלך בגוגל ובמנועי החיפוש האחים. על ידי בניית אתר אינטרנט שישען על עקרונות תכנותיים מסוימים, ימלא את כל החוקים הנדרשים ולא יעבור על התקנות המורכבות שמפרסם גוגל ישנו סיכוי מצוין שהאתר שלך יצליח לא רע בתחרות המקוונת.

 

חברה לקידום אתרים לא יכולה לשלוט בכל המשתנים
 

ישנם משתנים רבים בקביעת הציון שגוגל ומנועי חיפוש אחרים יתנו לאתר האינטרנט שלך. גיל האתר מהווה גורם מכריע כמו גם מספר הלינקים הנכנסים אליו מאתרים מהימנים אחרים, האופן בו המשתמשים מגיבים לאתר (זמן צפייה בדפים, הישארות באתר ודברים נוספים) ומגוון רחב של גורמים בלתי תלויים. חברה לבניית אתרים לא יכולה, מן הסתם, להפוך אתר צעיר לוותיק בן לילה או להגיד למבקרים באתר איך להתנהג. באופן דומה, חברה לקידום אתרים לא יכולה לקבוע מראש מה יעשו המתחרים שלך, כמה טוב או ותיק האתר שלהם וכמה תחרות קיימת למוצאים מסוימים בשוק המכוון.

 

ובכל זאת, חברה לבניית אתרים יכולה לעשות הרבה לקידום אתר האינטרנט שלך
 

אל תיתן לפסקה האחרונה לייאש אותך. חברה לבניית אתרים כמו ארט-אפ, יכולה לעשות הרבה כדי לוודא שלאתר שלך יהיו את כל נתוני הפתיחה "הנכונים" שיאפשרו לו להתחרות בהצלחה עם אתרי אינטרנט אחרים בשוק. למעשה הדבר החשוב ביתר שחברה לקידום אתרים יכולה לעשות עבורך היא לא לגרום נזק, לשמור על החוקים ולהימנע מהתעסקות בטכניקות מפוקפקות של "ספאמינג" שרק יגרמו לך בעיות בטווח הרחוק. זכור שגוגל ומנועי חיפוש מענישים אתרים שמנסים לתמרן אותם בצורה לא חוקית וישנן חברות לעיצוב אתרים שיכולות להצליח בטווח הקצר אך "לשרוף" אתר לחלוטין לטווח הארוך. בסופו של דבר מנועי החיפוש עלולים לקטלג אתר אינטרנט מסוים כספאם ולהוסיף אותו לרשימה שחורה של אתרים שלעולם לא יקבלו תנועה. וכדאי שתאמין לנו, לצאת מ"רשימה שחורה" כזאת יכול להיות תהליך ארוך ולעיתים בלתי ניתן לביצוע.

לעומת זאת, חברה לבניית אתרים שתקים עבורך אתר אמין, בו כל השדות המכוונים הנכונים מלאים וכל החוקים נשמרים יכולה להציב אותך בנקודת פתיחה מעולה. חברה לקידום אתרים גם תדע לספר לך איך לכתוב את הטקסטים באתר שלך כך שגוגל "יעריך" אותם יותר ואיך לעשות שימוש במונחים מסוימים עליהם היית מעוניין להופיע, אך בלי להראות כאילו אתה מנסה לתמרן את מנוע החיפוש.

 

ארט אפ היא חברה לבניית אתרים שיכולה לקדם אותך
 

לא נעיק עליך כרגע בפירוט כל המשתנים השונים בהם תוכל להפוך אתר בינוני למצליח או אתר חדש למתחרה משמעותי. מדובר ברבדים שונים – חלקם תכנותיים, חלקם טכניים וחלקם טקסטואליים, ונשמח לספר לך יותר על כולם כשניפגש. בשלב זה חשוב רק שתבין שארט-אפ היא חברה לבניית אתרים שלוקחת את הלקוח ברצינות, שלא מנסה למכור לו לוקשים ושתבטיח לך רק דברים מבוססים אותם תוכל לקיים. אל תאמין לשרלטנים ולרטוריקנים, לא משנה כמה מקסימים, נחושים או משכנעים הם עלולים להיראות. זכור שחברה לעיצוב וקידום אתרים יכולה לעשות עבורך המון, אבל בגבולות ברורים ובצורה מסודרת. רוצה ללמוד יותר על הנושא או לשמוע איך ארט-אפ יכולה להקים עבורך אתר מעולה? צור איתנו קשר ונשמח להרחיב.


© כל הזכויות שמורות לארט-אפ בע"מ

seperator seperator

כתובת למשלוח מכתבים: ת.ד 9385 תל אביב


טלפון/פקס: 03-9503355


info@art-up.co.il :דוא"ל


www.art-up.co.il בע"מ Art-Up כל הזכויות שמורות ל ©