אתרי אינטרנט חינם – יתרונות וחסרונות

האם בכלל קיים דבר כזה שנקרא "אתר אינטרנט חינם" והאם חברות שמציעות לך בניית אתרים חינם עוסקות במוצרים אמיתיים או בדמגוגיה זולה? צוות המומחים שלנו מתייחס לנושא. 

במאמר זה נסקור בקצרה את הנושא הבעייתי של בניית אתרי אינטרנט חינם. האם בכלל קיים דבר כזה שנקרא "אתר אינטרנט חינם" ומה עומד מאחורי חברות שמציעות לך בניית אתרים חינם? צוות המומחים שלנו מתייחס לנושא בכמה נקודות מרכזיות, ומנסה לעזור לך להשיג הבנה טובה יותר של תחום בניית אתרים זולים וללא תשלום בעולם העסקי המודרני.


האם אתרי אינטרנט חינם קיימים בכלל?
 

צירוף המילים הזה "אתר אינטרנט חינם" נשמע טוב לכל ישראלי. כולנו רוצים מוצרים איכותיים שישמשו אותנו ואף אחד לא רוצה לשלם עליהם יותר מדי. בתחום בניית אתרי האינטרנט אנשים רבים מהססים לשלם על שירותי בניית אתרים מתוך תקווה, שגויה לרוב, שהם יוכלו להרכיב בעצמם, לחבר או "להסתדר" עם כלים שניתנים חינם אונליין.

קיימות חברות לבניית אתרי אינטרנט חינם ברשת, או יותר נכון, קיימות תוכנות חינם שיאפשרו לך בהשקעה רבה שלך זמן, ליצור אתר אינטרנט חינם. עם זאת, התוצאה לרוב לא תראה טוב ולעיתים קרובות אף יותר תהיה מוגבלת ביכולותיה, בעלת קשיים ובאגים ומועדת לתקלות וכשלים טכניים.

 

אתרי אינטרנט חינם לפעמים עולים לא מעט...

בעולם בניית אתרי אינטרנט, קיצורי דרך לרוב עולים הרבה לטווח הארוך. כשאתה בונה אתר אינטרנט חינם אתה אמנם חוסך את ההוצאה הראשונית של תשלום לחברה לבניית אתרים, אבל תאלץ להשקיע משאבים רבים כדי לשמר, לתקן ולתחזק אותו.

ראשית, יש לחשוב על זמן. עבור אדם לא מקצועי, בניית אתר אינטרנט חינם היא נושא שייקח שעות וימים ארוכים של עבודה. מערכות הזנת תוכן חינם שניתנות לאיתור ברשת אינן מותאמות לצרכיך הייחודיים ודורשות רמה גבוהה של הבנה בשפה מקצועית ועגה טכנית. בלי עזרתו של מתכנת מיומן ומעצב מיומן אתה עלול למצוא את עצמך קבור עד מעל לאף בבניית אתר חינם שאינך יודע כיצד להקים אותו. גם אם תצליח, לכאורה, עדיין סביר להניח שתבצע שגיאות טכניות מסוימות שיחלישו את האתר שלך בעיניי מנועי חיפוש, יגרמו לבעיות עבור לקוחות פוטנציאליים ולעיתים קרובות יהפכו את האתר שלך ללא נוח ואף לא בטוח עבור המבקרים.

 

כשאתה בונה אתר אינטרנט חינם, אתה מתפשר על איכות!
 

חשוב לזכור שאתרי אינטרנט חינם, כמו כל מוצר חינם, הם אינם איכותיים כמו המוצר המוגמר של חברת בניית אתרים מקצועית. הדבר בא לידי ביטוי במספר אופנים.

מבחינה ויזואלית – עיצוב האתר ומראהו האסתטי חשובים מאוד כאמצעי לשכנוע לקוחות. אתר שתקים עבורך חברה לבניית אתרים יראה טוב, ישדר מקצועיות ורצינות ויהווה כרטיס ביקור משכנע עבור הרעיון והמוצר אותו אתה מנסה לקדם.

התאמה אישית – בניגוד לאתר אינטרנט חינם, אתר מקצועי יציע לך ישום פתרונות שמותאמים ספציפית עבורך ועבור בית העסק שלך. מדובר במערכות שיפותחו במיוחד עבורך ויקלו על תפעול האתר, שירות הלקוחות ומתן מענה לצרכים השונים.

קידום רעיון ותדמית – בניגוד לבניית אתר אינטרנט חינם, כשאתה פונה לחברה לבניית אתרים בעלת ניסיון וידע, אתה מקבל גם את הייעוץ המקצועי לו אתה זקוק כדי לתת לאתר שלך את המראה, ההרגשה והסגנון אליהם אתה שואף. כך התוצר המוגמר באמת ישקף את הגישה העסקית שלך ויעביר מסק חד וברור ללקוחות.

תפעול נוח – זכור שעבודה עם חברה לבניית אתרי אינטרנט בחינם אינה מסתיימת ברגע בו האתר בנוי. עליך לעדכן, להוסיף או להוריד תוכן, לשנות מחירים, מוצרים או אפשרויות קנייה ואפילו רק להמשיך ולהוסיף מידע כך שהאתר שלך יראה "חי" ופעיל בעיניי מנועי חיפוש שונים. חברה לבניית אתרים תוכל לספק לך מערכות נוחות להזנת תוכן, לבצע עבורך פעולות תחזוקה ובעת הצורך גם להציע עדכון כולל ומקצועי של האתר. 


לסיכום: בלי ידע וניסיון, אתרי אינטרנט חינם לא שווים את המאמץ!
 

אנחנו מבינים שהפיתוי לבניית אתר אינטרנט חינם הוא גדול וישנן חברות לבניית אתרים שיבטיחו לך אתרי אינטרנט חינם רק כדי להכניס באותיות הקטנות את כל העלויות הנספחות הכוללות שתאלץ להוסיף כדי להפוך את האתר חינם שלך לשמיש ומתפקד.

אנחנו בארט-אפ לא מאמינים בלשקר ללקוח. אתר אינטרנט חינם עולה לרוב לא מעט במאמץ, תחזוקה, תקלות ועלויות נלוות וברוב המקרים התוצר המוגמר יראה רע ויתפקד רע. אין אנו באים לטעון כי אתה חייב לפשוט את הרגל כדי לבנות אתר אינטרנט מקצועי ואמין. באיזון נכון, חברת בניית האתרים שלנו תוכל לבנות עבורך אתר שיראה טוב, ישרת אותך נאמנה ויהיה מותאם ליכולות הכלכליות ולצרכים שלך.

נכון, לא מדובר באתרי אינטרנט חינם, אבל מדובר במוצר טוב, בטוח ומועיל שיקדם אותך ואת בית העסק שלך ולטווח הארוך יביא לך לתועלת כלכלית עצומה.   

 

© כל הזכויות שמורות לארט-אפ בע"מ

seperator seperator

כתובת למשלוח מכתבים: ת.ד 9385 תל אביב


טלפון/פקס: 03-9503355


info@art-up.co.il :דוא"ל


www.art-up.co.il בע"מ Art-Up כל הזכויות שמורות ל ©