איך בניית אתרי אינטרנט זולים הופכת לסיפור יקר

גלה כיצד בניית אתרים זולים יכולה, לטווח הארוך, לעלות לך ולחברה שלך הרבה מאוד כסף. מאת לירן קציר, סמנכ"ל השיווק של חברת ארט-אפ.

ישנן הצעות רבות באינטרנט לאתרים זולים ואפילו לבניית אתרים חינם, אבל כמו כל הצעה שנשמעת טוב מדי כדי להיות אמיתית, גם במקרה הזה מדובר לעיתים קרובות באחיזת עיניים. האמת הפשוטה היא שאתר אינטרנט זול שנבנה בצורה לקויה לא רק שלא יביא תועלת לבית העסק שלך אלא במקרים רבים יגרום לך קשיים עתידיים ונזק ממשי. אין זה אומר שיקר יותר הוא דווקא טוב יותר, אבל חשוב לדעת את כל הנתונים לפני שמקבלים החלטה.


באתרי אינטרנט זולים הפלטפורמה הטכנית היא לרוב בעייתית


בוא נאמר למשל שאתה רוצה לקנות ספה. חשוב שהספה תהיה בנויה מהחומרים הנכונים ואף יותר מכך, על ידי איש מקצוע מיומן שיוכל להרכיב אותה בצורה נכונה ובטיחותית, תוך שימוש בטכניקות מקצועיות. "חאפר" שיבנה עבורך ספה יוכל אמנם לעשות זאת ברבע מהמחיר, אבל הספה תהיה לא יעילה, לא אמידה ולעיתים קרובות גם לא בטוחה לישיבה. אתרי אינטרנט זולים הם לרוב דומים לספה שנבנתה על ידי חובבן. כשמישהו בונה עבורך אתר אינטרנט בזול הוא חייב לעשות "קיצורי דרך" בתחום התכנות והקידוד. התוצר המוגמר יהיה בעייתי כי הוא, מעצם טבעו החובבני, יהיה מועד לבעיות. אתרי אינטרנט זולים שנבנו בצורה לא מקצועית לעיתים קרובות יתקעו, יפלו ויהיו מלאים בבאגים. לקוחות שיגיעו לאתר לא יצליחו להתקדם או לעבור בו, יגיעו לדפי שגיאה ולעיתים אף יגלו שהאתר עצמו אינו נגיש. במקרים בהם האתר שלך מוכר מוצרים הבעיה חמורה בהרבה. פעולות קנייה יכולות ללכת לאיבוד, מספרי כרטיס אשראי לא יהיו מאובטחים ואתה תמצא את עצמך גם מאבד לקוחות וגם חשוף לסכנה של תביעות משפטיות.


מנועי חיפוש ואתרי אינטרנט זולים

חברות לבניית אתרי אינטרנט שיודעות מה הן עושות, מקפידות ליידע את הלקוח באספקטים שונים של קידום האתר בגוגל ובמנועי החיפוש השונים. ישנן דרכים "נכונות" ו"שגויות" לבניית אתרי אינטרנט וישנם אתרים שללא ספק מקבלים העדפה על פני אחרים, רק כי הם בנויים נכון ובצורה מקצועית. שיטת קידוד נקייה, הימנעות מקישורים שבורים וצמצום של באגים כולם משחקים תפקיד חשוב בשאלת הציון שינתן לך על ידי מנועי החיפוש. אתר אינטרנט זול, שבנוי בצורה לא מקצועית, אולי יעלה לאוויר במהירות אבל גם יופיע רק בעמוד 146 ברשימת התוצאות, שם מובטח לך ששום לקוח פוטנציאלי לא ימצא אותו לעולם.


אתרי אינטרנט זולים מציגים את העסק שלך כלא מקצועי!

 
כפני האתר, כך פני העסק. אנחנו נמצאים בעידן בו אנשים רבים נשענים על האינטרנט כמקור מרכזי לאיסוף מידע ובחירות עסקיות ואין ספק שאתרי אינטרנט זולים שמעוצבים ובנויים רע, אינם מקדמים אותך כעסק מקצועי ורציני.

באתר אינטרנט זול או אתר אינטרנט חינם לרוב יעשה שימוש ב"טמפלייט" – מבנה קיים שישוכפל ויועתק שוב ושוב בין אתרים שונים. התוצר המוגמר יהיה זהה כמעט לאלפי מוצרים אחרים, לא יותיר שום רושם ולעיתים קרובות כלל לא יתאים לאופי הייחודי של העסק שלך.

אתרי אינטרנט זולים יעוצבו ברשלנות ולקוחות פוטנציאליים יקבלו את הרושם שאתה פועל בצורה לא מקצועית ולא רצינית. הרושם הזה יועצם עוד יותר במקרים בהם אתר האינטרנט הזול שלך גם יתקע, יגרום ללקוח לעיכובים ונזקים או יהיה מלא בקישורים מקולקלים ודפים לא פעילים.


גם באתר אינטרנט זול חובה לאזן בין מחיר לאיכות

נכון שזה עתה סיימנו להגיד לך עד כמה אתרי אינטרנט זולים הם בעייתיים, אבל אין בכוונתנו לטעון שאתה צריך לשלם סכומים מופרזים כדי לקבל תוצאות סבירות. ישנם אתרי אינטרנט זולים יחסית שיספקו לך את כל מה שאתה צריך, יבנו בצורה מקצועית ויחסכו בעלויות באמצעות מתכנתים יעילים, מעצב שיודע מה הוא עושה ומערכות נוחות להזנת תוכן. 
חברה לבניית אתרים כמו ארט-אפ, שהיא מנוסה ויודעת מה היא עושה מצליחה לספק ללקוח איזון בין עלות אופטימלית וצרכים. אין ספק שאתרים מורכבים יעלו קצת יותר, אבל בשורה התחתונה, הם לא יעלו יותר ממה שהם צריכים לעלות. הסוד הוא למצוא את שביל הביניים בין העלות שתוכל להתמודד איתה בין הצורך לייצר אתר אמין ויעיל שיישאר איתך לשנים ארוכות ולא ידרוש טיפולים שוטפים בלתי פוסקים. אם נחזור להשוואה ל"ספה", בה עסקנו קודם, מדובר במוצר שתשקיע בו סכום סביר אך יישאר איתך לזמן רב ולא יתפרק, יתקלקל או ישבר אחרי שימוש אחד.© כל הזכויות שמורות לארט-אפ בע"מ

 


 

seperator seperator

כתובת למשלוח מכתבים: ת.ד 9385 תל אביב


טלפון/פקס: 03-9503355


info@art-up.co.il :דוא"ל


www.art-up.co.il בע"מ Art-Up כל הזכויות שמורות ל ©