10 טיפים לכתיבת מאמר שכולל 10 טיפים

מיוחד ל-10.10.10, מאמר באווירה קצת יותר משוחררת לפתוח את השבוע החדש...


1. הימנעו מכתיבת טיפים ארוכים. אין צורך לכתוב פה את "החטא ועונשו". על הטיפ להיות כמו דרק שארפ - קצר וקולע.

2. השתמשו בכמה שיותר מילות מפתח רלבנטיות לעסק שלכם, זה תורם לקידום במנועי חיפוש. לדוגמה – אם אתם עוסקים בתחום כמו בניית אתרים, צירוף המילים "בניית אתרים" יכול לסייע לכם בתוצאות החיפוש של מילים כמו בנית אתרים או עיצוב אתרים, והנה בלי להרגיש הוספנו עוד 4 פעמים את המונח בניית אתרים.

3. השתמשו בציטוטים משעשעים, זה תמיד נחמד ויכול להתאים. לדוגמה: "התייחס אל הסיסמא שלך כמו אל מברשת שיניים: אל תיתן לאף אחד להשתמש בה, ודאג להחליף אותה כל ששה חודשים"

4.
עכשיו נשלב את טיפים 2 + 3 - כשמדובר בקידום אתרים לחברה שעוסקת לדוגמה בהקמת אתרים הכלל הוא די ברור, כפי שניסח זאת מצוין מנג'ר ליברפול האגדי ביל שאנקלי: "אם אתה ראשון אתה ראשון, אם אתה שני אתה כלום"

5. 
היצירתיים שביניכם יוכלו גם להמציא משפטים מקוריים כמו למשל: "הקמת אתרים זה עסק רציני ואם העסק שלך רציני אתה מוזמן להקים אתר איתנו".

6. הימנעו משימוש במילים גבוהות שעלולות לגרום לדיסוננס קוגניטיבי ביניכם לבין הקוראים.

7. סיימתם לכתוב מאמר? העלו אותו גם לפייסבוק ותיהנו מכמות הלייקים והמחמאות שתקבלו. הנשים שביניכם אף יזכו למחמאות נוספות על מראן, לבושן, חיוכן ועצם קיומן מחברותיהן הקרובות.

8. אל תגנבו מאמר שמישהו אחר כתב ואל תחמדו את אשת רעהו.

9. הימנעו מהתחכמות יתר. כותרת משעשעת היא חסרת משמעות אם היא לא מלמדת את הקורא שלכם שום דבר רלוונטי ואם היא לא רלוונטית למידע שמופיע בפסקה שמתחתיה.

10. ולסיום, אם הבטחתם עשרה טיפים, ספקו עשרה טיפים, גם אם זה אומר שהאחרון שבהם יהיה ממש, אבל ממש מיותר.

 
 © כל הזכויות שמורות לארט-אפ בע"מ

seperator seperator

כתובת למשלוח מכתבים: ת.ד 9385 תל אביב


טלפון/פקס: 03-9503355


info@art-up.co.il :דוא"ל


www.art-up.co.il בע"מ Art-Up כל הזכויות שמורות ל ©